| Symbol oferty | INVS-MS-184 |
| Powierzchnia | 46,00 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Liczba sypialni | 3 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Standard | |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Garaż | jest |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 2018 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 100 m |
| Widok | na osiedle |
| Woda | jest |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | zabudowa mieszana |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 500 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Usytuowanie | jednostronne |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | panele |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Podłoga kuchni | kafle |
| Wyposażenie kuchni | krzesła, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik |
| Typ łazienki | nowa |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 4,11 m2 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Podłoga łazienki | kafle |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka, umywalka, WC |
| Liczba WC | 1 |
| Powierzchnia WC | 4,11 m2 |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | kafle, płytki |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Podłoga przedpokoi | kafle |
3 pokoje | balkon | gotowe do zamieszkania | Lesznowola
699 000 zł | 46,04 m² | 15 182 zł/m²
1 piętro | budynek 2018
Stylowe, jasne i bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w Lesznowoli. Gotowe do wprowadzenia — bez dodatkowych nakładów.
⸻
Najważniejsze atuty
- 3 pokoje na dobrze wykorzystanej przestrzeni
-salon z aneksem kuchennym + balkon
- sypialnia + dodatkowy pokój (gabinet / dziecko)
- nowoczesna kuchnia z pełnym AGD
- dużo miejsca do przechowywania
- spokojne osiedle z 2018 r.
- szybki dojazd do Warszawy (S7)
⸻
Układ (46,04 m²)
* salon z aneksem: 22,66 m²
* sypialnia: 10,10 m²
* pokój: 9,17 m²
* łazienka: 4,11 m²
⸻
Lokalizacja
- ok. 100 m do przystanku autobusowego
- szybki dojazd do Warszawy, Piaseczna i Janek
- w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola
-zielona, spokojna okolica
⸻
Dodatkowo
Miejsce postojowe na terenie osiedla ▪️20 000 zł
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.