| Symbol oferty | INVS-MS-182 |
| Powierzchnia | 46,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Standard | |
| Piętro | 3 |
| Liczba pięter w budynku | 4 |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | Barierka |
| Liczba balkonów | 1 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 50 m |
| Widok | na osiedle |
| Woda | ciepła - miejska |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | centrum miasta |
| Umeblowanie | tak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 100 m |
| Odl. do sklepu [m] | 10 m |
| Odl. do szkoły [m] | 100 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 100 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
Nowoczesne 2 pokoje | Centrum Piaseczna | Gotowe do zamieszkania | Balkon + garderoba
609 999 zł | 13 261 zł/m² | 46 m²
ul. Jana Pawła II, Piaseczno
⸻
Zamieszkaj wygodnie lub zainwestuj pewnie – w miejscu, które pracuje na Twoją przyszłość.
Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 3. piętrze nowoczesnego, 5-piętrowego budynku. To idealna propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się bez remontu albo szukają gotowego produktu inwestycyjnego.
⸻
Przemyślany układ – maksimum komfortu na każdym metrze:
- jasny salon z aneksem kuchennym – przestrzeń do życia i spotkań
-przytulna sypialnia – spokojna strefa odpoczynku
-funkcjonalna łazienka
-garderoba – ogromny atut, który robi realną różnicę
-balkon – dodatkowa przestrzeń na poranną kawę
⸻
Dlaczego to mieszkanie sprzedaje się samo?
- Ścisłe centrum Piaseczna – wszystko masz pod ręką
- Szybki dojazd do Warszawy – idealne dla pracujących w stolicy
- Pełna infrastruktura: sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola
- Gotowe do zamieszkania – zero stresu, zero dodatkowych kosztów
- 3. piętro – optymalna wysokość: światło, cisza i prywatność
- Świetny produkt inwestycyjny – wysoki popyt na wynajem w tej lokalizacji
⸻
To coś więcej niż mieszkanie
To gotowe rozwiązanie – dla Ciebie albo Twojego kapitału. Wchodzisz i mieszkasz albo wynajmujesz od pierwszego dnia.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.