| Symbol oferty | INVS-MS-158 |
| Powierzchnia | 64,59 m² |
| Powierzchnia użytkowa [m2] | 64,58 m² |
| Liczba pokoi | 3 |
| Rodzaj budynku | nowe budownictwo |
| Technologia budowlana | kon. szkieletowa |
| Piętro | 1 |
| Liczba pięter w budynku | 3 |
| Garaż | garaż |
| Stan lokalu | bardzo dobry |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Balkon | jest |
| Rok budowy | 2017 |
| Parking strzeżony (odległość w metrach) | 50 m |
| Widok | na osiedle |
| Woda | ciepła - sieć |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | osiedle |
| Ogrzewanie | c.o. |
| Umeblowanie | pełne |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 300 m |
| Odl. do sklepu [m] | 100 m |
| Odl. do szkoły [m] | 500 m |
| Odl. do przedszkola [m] | 500 m |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Tarasy | taras duży |
| Usytuowanie | środkowe |
| Przystosowania dla niepełnosprawnych | tak |
| Pomieszczenia | |
| Podłogi pokoi | deski |
| Typ kuchni | aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z salonem |
| Powierzchnia kuchni | 25 m2 |
| Podłoga kuchni | panele podłogowe |
| Wyposażenie kuchni | płyta indukcyjna, zabudowa kuchenna, szafki wiszące, szafki stojące, stała zabudowa, zlewozmywak z baterią, zmywarka |
| Typ łazienki | z wanną |
| Liczba łazienek | 1 |
| Powierzchnia łazienki [m2] | 5,76 m2 |
| Glazura łazienki | glazura |
| Podłoga łazienki | płytki, terakota |
| Wyposażenie łazienki | lustro, pralka |
| Liczba WC | 1 |
| Glazura WC | glazura |
| Podłoga WC | kafle |
| Liczba przedpokoi | 1 |
| Powierzchnia przedpokoi | 9,25 m2 |
3 pokoje | balkon | garaż | komórka | 2 miejsca postojowe Piaseczno
Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,58 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2017 roku, na spokojnym i zielonym osiedlu gm. Piaseczno.
To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie, w świetnej lokalizacji — z szybkim dojazdem do Warszawy i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki.
Cena: 1 195 000 zł
18 504 zł/m²
Istnieje możliwość rezygnacji z dwóch zewnętrznych miejsc postojowych i obniżenia ceny o 15 000 zł za każde miejsce.
Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo atrakcyjnej , spokojnej, kameralnej okolicy z dużą ilością zieleni i placem zabaw. W pobliżu znajdują się:
Dużym atutem jest wygodny dojazd do Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, w tym:
Dodatkowo szybki wyjazd w kierunku miasta zapewniają główne drogi dojazdowe.
To mieszkanie łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i doskonałą lokalizację — idealne dla rodziny, pary lub osób ceniących wygodę życia blisko miasta, a jednocześnie w otoczeniu zieleni.
Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.