| Symbol oferty | INVS-DS-210 |
| Powierzchnia | 276,00 m² |
| Powierzchnia działki [m2] | 1 000 m² |
| Liczba pokoi | 6 |
| Rodzaj domu | wolnostojący |
| Technologia budowlana | pustak |
| Garaż | 1 |
| Okna | PCV |
| Instalacje | dobre |
| Liczba tarasów | 2 |
| Zagosp. działki | zagospodarowana |
| Ukształtowanie działki | płaska |
| Pokrycie dachu | blacha |
| Stan budynku | do zamieszkania |
| Ogrodzenie działki | siatka |
| Rok budowy | 2004 |
| Gaz | jest |
| Woda | jest |
| Dojazd | ASFALTOWA |
| Otoczenie | zabudowa jednorodzinna |
| Ogrzewanie | gazowe |
| Umeblowanie | tak |
| Odległość do komunikacji publicznej [m] | 1 500 m |
| Odl. do sklepu [m] | 200 m |
| Odl. do szkoły [m] | 1 500 m |
| Tarasy | taras |
| Prąd | jest |
| Kanalizacja | tak |
Wysokość raty
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna
(opłata notarialna)
Wniosek o wpis do KW
VAT od prowizji
agencji nieruchomości
VAT od taksy notarialnej
(opłaty notarialnej)
Prowizja agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego
Razem
Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.